Dövlət İmtahan Mərkəzi

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət İmtahan Mərkəzi tərəfindən 17-22 may 2021-ci il tarixlərdə
keçirilmiş attestasiya və təkrar attestasiyada müvəffəqiyyət qazanmış dövlət musiqi təhsili
müəssisələrinin müəllimləri üçün keçiriləcək müsahibə mərhələsinin
QRAFİKİ və NƏTİCƏLƏRİ

Təhsil müəssisəsi Soyadı, adı və atasının adı Test balı Tarix Saat Müsahibə balı Nəticə
Klarnet
Ordubad Şəhər Uşaq Musiqi Məktəbi 1 Həsənli Ramazan Nazim oğlu 31 10.06.2021 09:00 12 Uyğundur
Çalxanqala Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 2 Rzayev İntiqam Əbülfəz oğlu 27 14 Uyğundur
Fleyta
Naxçıvan Şəhər Məmməd Məmmədov adına
1 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
3 Hüseynova Lamiyə Cavanşir qızı 32 10.06.2021 09:00 13 Uyğundur
Naxçıvan Şəhər Ərtoğrul Cavid adına
Uşaq Musiqi və Bədii Sənətkarlıq Məktəbi
4 Hümbətova Ülviyyə Cavanşir qızı 30 14 Uyğundur
Babək Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 5 Əliyeva Təranə Əli qızı 32 12 Uyğundur
6 Həsənova Şahnaz Tofiq qızı 25 12 Uyğundur
Truba
Çərçiboğan Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 7 İsmayılov Pərvin Veysəl oğlu 43 10.06.2021 09:00 15 Uyğundur
8 İsmayılov Osman Əhvəddin oğlu 25 9 Uyğun deyildir
Qıvraq Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 9 Orucov Cəngavər Səfər oğlu 25 14 Uyğundur
10 Bayramov Oqtay Həmid oğlu 25 13 Uyğundur
Şahbuz Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 11 Hüseynov Malik Elşad oğlu 27 13 Uyğundur
Skripka
Naxçıvan Şəhər Məmməd Məmmədov adına
1 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
12 Kərimova Durna Nəriman qızı 40 10.06.2021 12:00 13 Uyğundur
13 Məmmədova Zəminə Məmməd qızı 38 14 Uyğundur
Naxçıvan Şəhər Səfər Rəcəbov adına
3 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
14 Məmmədov Ayxan Rəşid oğlu 46 15 Uyğundur
15 Şirinova Şəbinəm Mirzəmməd qızı 37 14 Uyğundur
Naxçıvan Şəhər 4 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi 16 Novruzova Aidə Ibrahim qızı 32 14:00 13 Uyğundur
Naxçıvan Şəhər Uşaq Musiqi və İncəsənət Məktəbi 17 Babayev Çingiz İsmayıl oğlu 40 15 Uyğundur
Şərur Şəhər Bəhruz Kəngərli adına
Uşaq İncəsənət Məktəbi
18 İbrahimova Vüsalə Nəsrulla qızı 47 14 Uyğundur
Babək Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 19 Quliyeva Mələk Vasif qızı 29 13 Uyğundur
Şahbuz Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 20 Əsgərov Hünər Əli oğlu 26 13 Uyğundur
Xor dirijorluğu
Naxçıvan Şəhər Səfər Rəcəbov adına
3 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
21 Qafarova Möhtərəmə Rəcəb qızı 42 10.06.2021 14:00 14 Uyğundur
22 Kərimova Yeganə Paytaxt qızı 40 12 Uyğundur
23 Ağayeva Pərvanə Vaqif qızı 38 12 Uyğundur
24 Əsgərova Rəna Fərəməz qızı 37 14 Uyğundur
25 Səfərova Ziyafət Vəli qızı 27 12 Uyğundur
Naxçıvan Şəhər 4 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi 26 Əhmədova Rəfayə Fəqani qızı 38 12 Uyğundur
Naxçıvan Şəhər 5 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi 27 Sadiqova Xədicə Akif qızı 41 11.06.2021 09:00 12 Uyğundur
28 Hacıyeva Çinarə Mübariz qızı 26 12 Uyğundur
Naxçıvan Şəhər Uşaq Musiqi və İncəsənət Məktəbi 29 Tağıyeva Samirə Ənvər qızı 31 12 Uyğundur
Naxçıvan Şəhər Ərtoğrul Cavid adına
Uşaq Musiqi və Bədii Sənətkarlıq Məktəbi
30 Bayramova Elnurə Fazil qızı 37 14 Uyğundur
31 Səfərova Aynur Ramiz qızı 32 12 Uyğundur
Babək Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 32 Məmmədli Ramilə Aydın qızı 38 14 Uyğundur
33 Zeynalova Vüsalə Arzu qızı 28 12 Uyğundur
Cəhri Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 34 Əsgərova Gülay Səyyad qızı 40 12 Uyğundur
Nehrəm Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 35 Quliyeva Sahibə Yaşar qızı 41 14 Uyğundur
36 Hənifəyeva Gülənbər Vahid qızı 31 12 Uyğundur
37 Orucova Nuranə Tanrıverdi qızı 29 15 Uyğundur
38 Mehtiyeva Nailə Yunis qızı 26 12 Uyğundur
Şıxmahmud Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 39 Abdullayeva Şəhanə Əli qızı 40 12 Uyğundur
40 İsmayılova Günay İsrafil qızı 35 12 Uyğundur
41 Mustafayeva Zərifə Razim qızı 33 15 Uyğundur
Ordubad Şəhər Uşaq Musiqi Məktəbi 42 İbrahimova Səbinə Pənah qızı 47 11.06.2021 14:00 14 Uyğundur
Culfa Şəhər Uşaq Musiqi Məktəbi 43 Rəhimova Nilufər Rəhim qızı 38 12 Uyğundur
Bənəniyar Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 44 Əliyeva Nisə Fərəc qızı 35 12 Uyğundur
Çalxanqala Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 45 Məmmədova Əfsanə Bəhman qızı 43 12 Uyğundur
Şahbuz Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 46 Abbasova Alidə Tarverdi qızı 43 12 Uyğundur
47 Məmmədli Pərviz İntiqam oğlu 33 12 Uyğundur
48 Muxtərzadə Əqdəm Sərdar oğlu 29 12 Uyğundur
Vokal
Aralıq Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 49 Tağıyeva Validə Xanlar qızı 32 11.06.2021 15:00 13 Uyğundur
Culfa Şəhər Uşaq Musiqi Məktəbi 50 Əliyev Sahib Sinisaf oğlu 31 15 Uyğundur
Xanəndəlik
Naxçıvan Şəhər Səfər Rəcəbov adına
3 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
51 Qurbanov Həsən Tofiq oğlu 28 11.06.2021 15:30 14 Uyğundur
Naxçıvan Şəhər 4 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi 52 İsmayılova Sevda Məmməd qızı 46 14 Uyğundur
Naxçıvan Şəhər 5 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi 53 Mirzəyeva Süsən Yaşar qızı 33 15 Uyğundur
Naxçıvan Şəhər Uşaq Musiqi və İncəsənət Məktəbi 54 Məhərrəmova Gülafər İlqar qızı 29 14 Uyğundur
Şərur Şəhər Bəhruz Kəngərli adına
Uşaq İncəsənət Məktəbi
55 Süleymanov Əli Baxşəli oğlu 39 15 Uyğundur
Babək Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 56 Təhməzov Nəsimi Mənaf oğlu 36 15 Uyğundur
Ordubad Şəhər Uşaq Musiqi Məktəbi 57 Hüseynova Əsmər Abbasqulu qızı 34 14.06.2021 09:00 14 Uyğundur
Bənəniyar Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 58 İbrahimov Yulət Həbib oğlu 34 14 Uyğundur
Şahbuz Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 59 Fərzəliyev Mərhəmət Məmməd oğlu 41 15 Uyğundur
Sədərək Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 60 Əlizadə Müslüm Cabbar oğlu 32 13 Uyğundur
61 Abbaslı Murad Oruc oğlu 27 12 Uyğundur
Fortepiano
Naxçıvan Şəhər Məmməd Məmmədov adına
1 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
62 Mehdiyeva Səkinə Mirzəli qızı 48 14.06.2021 14:00 13 Uyğundur
63 Rəşidova Günel Ağa qızı 48 12 Uyğundur
64 Zülfüqarova Mahirə Atlıxan qızı 47 12 Uyğundur
65 Həsənova Ülviyyə Qadir qızı 46 12 Uyğundur
66 Kəngərli Kəmalə Abbas qızı 44 12 Uyğundur
67 Hüseynova Nubar Əli qızı 42 13 Uyğundur
68 Səfərova Samirə Fəxrəddin qızı 41 13 Uyğundur
69 Məmmədli Şəlalə Elman qızı 38 12 Uyğundur
70 Əlizadə Vüsalə Fikrət qızı 37 12 Uyğundur
71 Rəhimova Xədicə Cavanşir qızı 36 12 Uyğundur
72 Əliyeva Zülfiyyə Oruc qızı 35 12 Uyğundur
73 Əliyeva Ülviyyə Əbülfəz qızı 34 13 Uyğundur
74 Seyidova Səbinə Rizvan qızı 31 12 Uyğundur
75 Fərzəliyeva İradə Fəxrəddin qızı 31 12 Uyğundur
76 Səfərova Aynurə Vəli qızı 28 12 Uyğundur
77 Əhmədova Xəyalə Faiq qızı 27 12 Uyğundur
Naxçıvan Şəhər Səfər Rəcəbov adına
3 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
78 Əmiyeva Nəzakət Bahadur qızı 44 16.06.2021 09:00 12 Uyğundur
79 Qənbərova Zeynəb Səxavət qızı 42 13 Uyğundur
80 Abdullayeva Yeganə Zeynalabdın qızı 41 12 Uyğundur
81 Muradlı Gözəl Bəkir qızı 40 12 Uyğundur
82 Məmmədova Zərri Rəşid qızı 39 12 Uyğundur
83 Kazımova Tərlan Əsgər qızı 37 12 Uyğundur
84 Qafarova Ceyhunə Fəxrəddin qızı 36 13 Uyğundur
85 Yusifova Zeynəb Əli qızı 36 14 Uyğundur
86 Məmmədova Məryəm Əzim qızı 35 12 Uyğundur
87 İsmayılova Bəyim Yusif qızı 34 12 Uyğundur
88 Fərzəliyeva Səkinə İman qızı 34 12 Uyğundur
89 Orucova Zülfiyyə Qəşəm qızı 31 13 Uyğundur
Naxçıvan Şəhər 4 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi 90 Əliyeva Səkinə Tofiq qızı 48 12 Uyğundur
91 Səfərova Şəkər Yəhya qızı 46 13 Uyğundur
92 Əsgərova Fəridə Rövşən qızı 45 12 Uyğundur
93 Hüseynova Nuray Bəxtiyar qızı 44 14:00 14 Uyğundur
94 Əliyeva İlhamə Kərim qızı 41 12 Uyğundur
95 Osmanova Nərminə Namiq qızı 39 6 Uyğun deyildir
96 Hacılı Reyhan Xanlar qızı 38 12 Uyğundur
97 Mikayılova Fövqiyyə Yasin qızı 37 12 Uyğundur
Naxçıvan Şəhər 5 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi 98 Sütiyeva Gülnar Məmməd qızı 37 12 Uyğundur
Şahbuz Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 99 Həsənova Nərmin Vasif qızı 42 12 Uyğundur
100 Muradova Fatimə Ədalət qızı 39 9 Uyğun deyildir
101 Rəhmanzadə Aygün Natiq qızı 37 6 Uyğun deyildir
Sədərək Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 102 Məmmədova Flora Nemət qızı 30 12 Uyğundur
Naxçıvan Şəhər Uşaq Musiqi və İncəsənət Məktəbi 103 İsmayılova Həlimə Aslan qızı 49 13 Uyğundur
104 İlyasova Firaqə Zeynalabdin qızı 41 6 Uyğun deyildir
105 İsmayılova Günay Sadıq qızı 37 12 Uyğundur
106 Abdullayeva Nuranə Fərman qızı 35 12 Uyğundur
107 Mənsumova Xalidə Oruc qızı 35 12 Uyğundur
108 Nəcəfova Ulduz Abdulla qızı 32 17.06.2021 09:00 12 Uyğundur
109 İbrahimova Səkinə Əbülfəz qızı 31 12 Uyğundur
110 Axundova Gülnar Ələkbər qızı 30 12 Uyğundur
111 Xudiyeva İradə Qəhrəman qızı 29 13 Uyğundur
112 Vəliyeva Zümrüd Rəfail qızı 29 12 Uyğundur
113 Qazıyeva Gülsən Səlim qızı 28 13 Uyğundur
114 Babayeva Aynurə Rəhim qızı 27 14 Uyğundur
Naxçıvan Şəhər Ərtoğrul Cavid adına
Uşaq Musiqi və Bədii Sənətkarlıq Məktəbi
115 Qədimova Nərminə Fikrət qızı 47 15 Uyğundur
116 Hüseynova Günay Həbib 47 14 Uyğundur
117 Həsənəliyeva Səbinə Sabir qızı 45 14 Uyğundur
118 Seyidova Samirə Yaşar qızı 45 12 Uyğundur
119 Tarverdiyeva Ülviyyə İlqar qızı 43 12 Uyğundur
120 Kəngərli Samirə Bəylər qızı 42 12 Uyğundur
121 Abbasova Zərri Polad qızı 41 12 Uyğundur
122 Nəsirova Elnarə Cəfər qızı 40 13 Uyğundur
123 Babayeva Sevinc İbrahim qızı 39 14:00 12 Uyğundur
124 Həsənova Günel Oruc qızı 36 12 Uyğundur
Babək Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 125 İsayeva Aytəkin Rza qızı 45 13 Uyğundur
126 Zeynalova Nüşabə Zeynal qızı 42 12 Uyğundur
Şərur Şəhər Bəhruz Kəngərli adına
Uşaq İncəsənət Məktəbi
127 Əliyeva Nailə Həsən qızı 47 13 Uyğundur
128 Hüseynova Aynurə Arif qızı 45 12 Uyğundur
129 Həsənova Səkinə Mirtofiq qızı 34 6 Uyğun deyildir
130 Hüseynova Gülşən İsa qızı 33 6 Uyğun deyildir
131 Əliyeva Xatirə Hüseyn qızı 29 6 Uyğun deyildir
132 Məmmədli Günel Məhərrəm qızı 26 12 Uyğundur
Çərçiboğan Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 133 İsmayılova Nurlanə Sədi qızı 49 15 Uyğundur
134 Seyidova Məleykə Axrafil qızı 40 12 Uyğundur
135 Məmmədova Aidə Adil qızı 37 12 Uyğundur
136 Zeynalov Şükür Vaqif oğlu 34 12 Uyğundur
137 Bağırova Selcan Rasim qızı 26 12 Uyğundur
Ələkli Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 138 Qasımova İlkailə Elbəyi qızı 25 18.06.2021 09:00 12 Uyğundur
Ordubad Şəhər Uşaq Musiqi Məktəbi 139 Yusubova Sevda Nəsib qızı 46 14 Uyğundur
140 Hacıyeva Sevinc İntiqam qızı 39 12 Uyğundur
141 Rzayev Müşviq Fikrət oğlu 33 13 Uyğundur
Vənənd Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 142 Hacıyeva Əfsanə Rasim qızı 40 12 Uyğundur
143 Zeynalova Dilşad İlqar qızı 33 12 Uyğundur
Aralıq Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 144 Müslümova Roza Əli qızı 48 6 Uyğun deyildir
145 Ramazanova Təhminə Gündüz qızı 43 6 Uyğun deyildir
146 Abbasova Xanım Çapay qızı 42 6 Uyğun deyildir
147 Kazımov Səxavət İbrahim oğlu 42 13 Uyğundur
148 Musayev Abbas Namiq oğlu 39 12 Uyğundur
149 Bayramova Nuriyyə Namiq qızı 36 13 Uyğundur
Şəhriyar Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 150 Əliyev Emin Musa oğlu 38 13 Uyğundur
Yuxarı Daşarx Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 151 Məmmədova Türkan Ziyad qızı 40 12 Uyğundur
Nehrəm Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 152 İsmayıllı Gülsüm Elxan qızı 47 14:00 13 Uyğundur
153 Səfərova Aytac Kamal qızı 42 12 Uyğundur
154 Alməmmədova Rəfiqə Mehdi qızı 42 13 Uyğundur
155 Kərimova Günel Novruz qızı 37 13 Uyğundur
156 Əliyeva Zəhra Mais qızı 36 12 Uyğundur
157 Axundova Leyla Məmməd qızı 31 12 Uyğundur
158 Fərəcova Sahilə Qurban qızı 29 12 Uyğundur
Cəhri Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 159 Zeynalova Kəmalə Arif qızı 43 13 Uyğundur
160 Qasımova Sevda Abdulla qızı 37 İştirak etməmişdir
Şıxmahmud Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 161 Kazımova Sevinc Aslan qızı 39 12 Uyğundur
162 Rəsullu Orxan Rəsul oğlu 38 14 Uyğundur
Bənəniyar Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 163 Hüseynova Aygün Mansur qızı 38 12 Uyğundur
Culfa Şəhər Uşaq Musiqi Məktəbi 164 Seyidli İnarə Arif qızı 49 13 Uyğundur
165 Hüseynbəyli Aytac Vasif qızı 48 13 Uyğundur
166 Həsənova Mahirə Hüseyn qızı 47 13 Uyğundur
167 Əliyeva Səbinə Əli qızı 44 21.06.2021 09:00    
168 Həsənova Təranə Nadir qızı 43    
169 Nəzərova Şəhla Zavil qızı 41    
170 Hüseynli Zəminə Bilal qızı 40    
171 Seyidova Ülviyyə Vəli qızı 38    
172 Hüseynova Nuranə İlqar qızı 38    
173 Məmmədova Gülşən İbrahim qızı 34    
174 Məmmədova Günel Niyazi qızı 30    
175 Bağırova Şükufə Muxtar qızı 28    
176 Qurbanova Raminə Aqif qızı 28    
Zeynəddin Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 177 Hüseynova Yeganə Elbrus qızı 39    
178 Məmmədova İntizar Rəsul qızı 27    
Çalxanqala Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 179 Abdullayeva Zərifə Mirnəsir qızı 38    
180 Əliyeva Nərgiz Həbib qızı 29    
Qıvraq Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 181 Quliyeva Samirə Fazil qızı 38 14:00    
182 Seyidova Fatma İman qızı 29    
183 Abdullayeva Röya İlyas qızı 26    
Tar
Naxçıvan Şəhər Məmməd Məmmədov adına
1 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
184 Hacıyev Ramin Şəmil oğlu 41 21.06.2021 14:30    
185 Axundov Rizvan Ramazan oğlu 33    
Naxçıvan Şəhər Səfər Rəcəbov adına
3 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
186 Əkbərov Nicat Səyyad oğlu 36    
Naxçıvan Şəhər 4 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi 187 Tağıyev Hüseyn Azər oğlu 46    
188 Mahmudov Füzuli Məmməd oğlu 44    
189 Rzalı Adıgözəl Əli oğlu 41    
Naxçıvan Şəhər 5 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi 190 Babayev Yaqub Hüseynəli oğlu 44    
191 Əzimov Məhəmməd Qurban oğlu 27    
Naxçıvan Şəhər Uşaq Musiqi və İncəsənət Məktəbi 192 Tağıyev Azər Aman oğlu 44 22.06.2021 09:00    
193 İsmayılov Cəlil Məhərrəm oğlu 43    
194 Xəlilov Elşən Aydın oğlu 35    
195 Həsənov Əli İnşallah oğlu 28    
Naxçıvan Şəhər Ərtoğrul Cavid adına
Uşaq Musiqi və Bədii Sənətkarlıq Məktəbi
196 Rzayev Əbülfəz Sevindik oğlu 44    
197 Rzayev Sevindik Əbülfəz oğlu 36    
198 Hacıyev Mehman Gülməmməd oğlu 34    
Şərur Şəhər Bəhruz Kəngərli adına
Uşaq İncəsənət Məktəbi
199 İbrahimov Bəhruz Vasif oğlu 37    
200 Əliyev Amin Məhərrəm oğlu 33    
Aralıq Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 201 Aydınlı Aydın Araz oğlu 37    
Çərçiboğan Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 202 Həsənov Vüqar Həsən oğlu 28    
Ələkli Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 203 İsmayılov Elçin Vəli oğlu 36    
204 Həsənli Rəşad Elçin oğlu 29    
Babək Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 205 Ağayev Ariz Tofiq oğlu 43    
206 Zeynalov Kamran Heydər oğlu 38    
Cəhri Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 207 Cəfərov Rüstəm Fərəməz oğlu 38 14:00    
208 Tağiyev Elnur Mirzəli oğlu 36    
209 Qurbanov Mehman Yavər oğlu 28    
Nehrəm Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 210 Nəsirov Zabil Abdulla oğlu 46    
211 Seyidov Etiqad İbrahim oğlu 39    
212 Seyidov Mirheydər Mirhəşim oğlu 38    
213 Salmanov Arzu İbrahim oğlu 37    
Şıxmahmud Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 214 Haqverdiyev Murtuz Alı oğlu 28    
Zeynəddin Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 215 Fərəcov Ceyhun Yusif oğlu 27    
Culfa Şəhər Uşaq Musiqi Məktəbi 216 Əlisoy Aygün Vüqar qızı 42    
217 Rzayev Elşad İboş oğlu 37    
Ordubad Şəhər Uşaq Musiqi Məktəbi 218 Məmmədov Sərxan Kərim oğlu 33    
219 Abbasov Hüseynqulu Səlim oğlu 30    
220 Muxtarov Mahir Həsən oğlu 29    
221 Əhmədov Elşan Sərvər oğlu 29    
222 Abbasov Arzuman Hüseynqulu oğlu 28    
Qıvraq Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 223 Həsənov Pünhan Həsən oğlu 43 23.06.2021 09:00    
Çalxanqala Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 224 Məmmədov Röyşan Vüqar oğlu 35    
225 Məmmədov İlham Səfər oğlu 26    
Şahbuz Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 226 Hüseyinli Şahin Eyvaz oğlu 34    
227 Müzəffərli Elcan Natiq oğlu 28    
228 Məmmədov İntiqam Bəynişin oğlu 26    
Kolanı Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 229 Nəcəfov Mahir Bayram oğlu 33    
Kamanca
Naxçıvan Şəhər Məmməd Məmmədov adına
1 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
230 Əliyeva Yaqut İsmayıl qızı 45 23.06.2021 10:30    
Naxçıvan Şəhər 5 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi 231 Babayeva Gülnar Mahmud qızı 44    
232 Quliyeva Qiyamət Rza qızı 31    
233 Tağıyeva Nəzakət İbrahim qızı 29    
234 Məmmədova Zəhra İbrahim qızı 27    
235 Səfərova Ceyhunə Vəli qızı 26    
Naxçıvan Şəhər Səfər Rəcəbov adına
3 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
236 Bağırova Xoşqədəm Manaf qızı 41 14:00    
237 Əliyeva Hüsniyyə Səfər qızı 27    
Naxçıvan Şəhər 4 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi 238 Əliyev Hüseyn Yaqub oğlu 35    
Naxçıvan Şəhər Uşaq Musiqi və İncəsənət Məktəbi 239 Bağırova Sevinc Nurəddin qızı 43    
240 Güləliyev Ahim Şahin oğlu 38    
241 Bağırova Təranə Feyruz qızı 37    
242 Yusifova Aygün Qurban qızı 32    
Naxçıvan Şəhər Ərtoğrul Cavid adına
Uşaq Musiqi və Bədii Sənətkarlıq Məktəbi
243 Əsədova Nərminə Məhərrəm qızı 46    
244 Babayeva Kəmalə İlyas qızı 42    
245 Seyidova Sevinc Əsəd qızı 37    
Şərur Şəhər Bəhruz Kəngərli adına
Uşaq İncəsənət Məktəbi
246 Kazımova Zeynəb Zalı qızı 49    
247 Mustafayeva Samura Elçin qızı 37    
Aralıq Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 248 İsmayıllı Nuray İsmayıl qızı 46    
Yuxarı Daşarx Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 249 Cəfərova Maral Mənsim qızı 43 24.06.2021 09:00    
250 Cəfərova Kəmalə Kamil qızı 40    
251 Əliyeva Nubar Arif qızı 35    
Culfa Şəhər Uşaq Musiqi Məktəbi 252 Hüseynli Pərvin Mülkədar qızı 48    
253 Rzayeva Gülnar Ramazan qızı 45    
254 Bayramova Zümrüd Camal qızı 30    
Babək Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 255 Hacıyeva Fatma Məmməd qızı 38    
256 Babayeva Gülarə İbrahim qızı 35    
257 Eminova Əfsanə Akif qızı 35    
258 Həsənova İlhamə Qoçəli qızı 34    
259 Ağayeva Leyla Elçin qızı 34    
260 Səfərova Şəlalə İsgəndər qızı 31    
Şıxmahmud Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 261 Tağıyeva Aynur Şəfi qızı 39    
262 Quliyeva Ramilə Qurban qızı 27    
Cəhri Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 263 Hüseynova Elnurə Sahib qızı 48 14:00    
264 Əsgərova Aytən Ələddin qızı 47    
265 Əkbərova Esmira Sərraf qızı 46    
266 Şirinova Göyərçin Misir qızı 42    
267 Məmmədova Sevil İlham qızı 26    
Nehrəm Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 268 Abutalıbova Raziyə Bayram qızı 37    
269 Abbasova Aysun Natiq qızı 36    
270 İsmayılova Çimnaz Qorxmaz qızı 31    
Zeynəddin Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 271 Quliyeva Türkanə Əmrəddin qızı 34    
272 Vəliyeva İradə Qüdrət qızı 26    
Qıvraq Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 273 Quliyeva Nadirə Vaqif qızı 45    
274 Seyidova Güllər MirDamət qızı 44    
275 Məmmədova Ruhiyyə Firudin qızı 32    
276 Tağıyeva Sahilə Möhsün qızı 26    
Sədərək Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 277 Həsənova Vəfa Yusif qızı 40 25.06.2021 09:00    
Çalxanqala Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 278 Məmmədova Günel Bəhman qızı 44    
Ordubad Şəhər Uşaq Musiqi Məktəbi 279 Seyidova Zülfiyyə Yusif qızı 48    
280 Seyidova Ellada Məmmədqulu qızı 45    
281 Seyidova Xədicə Miryusif qızı 44    
282 Rzayeva Cəmilə Elşad qızı 43    
283 Hüseynova Nadilə Adil qızı 38    
284 Rəhimova Kəmalə Ramiz qızı 36    
285 Əsədova Gülay Cümşüd qızı 36    
286 Heydərova Aysel Əli qızı 35    
Vənənd Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 287 Məmmədov İsmayıl Müsafir oğlu 49    
Şahbuz Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 288 Qələndərova Fatma Mənsum qızı 44    
289 Hüseynova Küşvər İnfil qızı 27    
290 Qasımova Rəqsanə Sübhəddin qızı 27    
Kolanı Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 291 Yusifova Pərvanə Mənaf qızı 29    
Qarmon
Naxçıvan Şəhər Məmməd Məmmədov adına
1 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
292 Sadıqov Mahir Tağı oğlu 27 25.06.2021 14:00    
Naxçıvan Şəhər 4 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi 293 Əliyeva Şəlalə Məhəmməd qızı 39    
294 Cəfərov Şahin Allahverdi oğlu 28    
Naxçıvan Şəhər 5 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi 295 Cəfərov Rövnət Məmməd oğlu 29    
Naxçıvan Şəhər Uşaq Musiqi və İncəsənət Məktəbi 296 Məmmədov Musa Əli oğlu 26    
Naxçıvan Şəhər Ərtoğrul Cavid adına
Uşaq Musiqi və Bədii Sənətkarlıq Məktəbi
297 Seyidov Mirheydər Mirvasif oğlu 46    
Aralıq Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 298 Müslümova Aysel Baba qızı 45    
299 Fərəcov Ruslan Yediyar oğlu 38    
Sədərək Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 300 Sadiqov Orxan Əbilfəz oğlu 42    
Ələkli Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 301 Kazımov İbrahim Nadir oğlu 38    
302 İsmayılov Pərviz Qulu oğlu 32    
Ordubad Şəhər Uşaq Musiqi Məktəbi 303 Əliyev Nihad Qurban oğlu 32    
Vənənd Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 304 Salmanov İsa Sübhi oğlu 40 29.06.2021 09:00    
305 Məmmədov Ayxan Ehram oğlu 36    
Babək Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 306 Abbasov Razi Rza oğlu 25    
Cəhri Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 307 İsmayılov Rövşən Kəmaləddin oğlu 42    
308 Sadiqov Çingiz Adil oğlu 32    
309 Sadiqov Heydər İlham oğlu 28    
Şıxmahmud Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 310 Əkbərov Elməddin Qulam oğlu 31    
Culfa Şəhər Uşaq Musiqi Məktəbi 311 Qasımov Sahil Akif oğlu 32    
312 Səmədov Tahir Ramazan oğlu 28    
Bənəniyar Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 313 Qulusoy Nazil Səftər oğlu 28    
Qıvraq Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 314 İsgəndərov Əsgər İsaq oğlu 36    
315 İmanlı Ramin Məmmədəli oğlu 25    
Şahbuz Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 316 Rəşidli Rahib Səfdər oğlu 35    
Kolanı Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 317 Hacıyeva Lalə Əli qızı 34    
318 Hacıyev Murad Eldar oğlu 25    
319 Məmiyev Həsən Fərzan oğlu 25    
Qanun
Naxçıvan Şəhər Məmməd Məmmədov adına
1 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
320 Məmmədova Sevinc Məmməd qızı 40 29.06.2021 14:00    
Naxçıvan Şəhər Səfər Rəcəbov adına
3 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
321 Kərimova Ruqiyyə Səlahəddin qızı 40    
Naxçıvan Şəhər 5 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi 322 Əsgərova İlahə Süleyman qızı 37    
Babək Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 323 Rəhimova Sevinc Eldar qızı 34    
Nehrəm Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 324 Rəhimova İnci Eldar qızı 44    
325 Xəlilova Ramilə Rövşən qızı 36    
Saz
Naxçıvan Şəhər Məmməd Məmmədov adına
1 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
326 Əhmədli Gülzar Elsəvər qızı 33 29.06.2021 15:30    
Naxçıvan Şəhər Səfər Rəcəbov adına
3 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
327 Vəliyeva İllarə Fazil qızı 30    
Aralıq Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 328 Həsənova Səkinə Coşqun qızı 48    
Kolanı Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 329 Kərimova Leyla Mirfazil qızı 35    
330 Seyidbəyli Mirnizami Mehdi oğlu 26    
Nağara
Naxçıvan Şəhər Səfər Rəcəbov adına
3 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
331 Məmmədov Yolçu Qaragöz oğlu 27 29.06.2021 16:30    
Ordubad Şəhər Uşaq Musiqi Məktəbi 332 Abbasov Cəbrayıl Abbas oğlu 35    
Culfa Şəhər Uşaq Musiqi Məktəbi 333 Bayramov İsmayıl Məhi oğlu 35    
Qıvraq Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 334 Əsgərov Qurban Əli oğlu 31 30.06.2021 09:00    
Şahbuz Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 335 Qələndərov İsa Rasim oğlu 38    
Kolanı Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 336 Sarıyev Uğur Əlizadə oğlu 31    
Balaban
Naxçıvan Şəhər Uşaq Musiqi və İncəsənət Məktəbi 337 İsmayıllı Asiman Elman oğlu 35 30.06.2021 09:30    
338 Bağırov Qasım Rza oğlu 31    
Çərçiboğan Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 339 İsmayılov Əhvəddin Vəli oğlu 30    
340 Məmmədov Natiq Hidayət oğlu 29    
Nehrəm Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 341 Qurbanov Nəsimi Cabbar oğlu 38    
Kolanı Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 342 Hüseynov Amin Burcəli oğlu 34    
Musiqi nəzəriyyəsi
Naxçıvan Şəhər Səfər Rəcəbov adına
3 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi
343 Nəcəfova Lamiyə Nəcəf qızı 44 30.06.2021 10:30    
344 Ramazanova Tünzalə Cəmil qızı 29    
Naxçıvan Şəhər 4 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi 345 Nəcəfova İradə Əli qızı 47 14:00    
346 Dünyamalıyeva Aysel Azər qızı 39    
Naxçıvan Şəhər 5 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi 347 Babayeva Tünzalə Allahverdi qızı 40    
Naxçıvan Şəhər Uşaq Musiqi və İncəsənət Məktəbi 348 Məmmədova Həvayət Mehman qızı 44    
349 Əliyeva İlahə Əli qızı 37    
350 Cəfərova Mətanət Səfər qızı 34    
Naxçıvan Şəhər Ərtoğrul Cavid adına
Uşaq Musiqi və Bədii Sənətkarlıq Məktəbi
351 Qoçəliyeva Günel Eldar qızı 43    
352 Seyidova Zeynab Aydın qızı 38    
353 İbrahimova Səriyyə Yusif qızı 34    
354 Məmmədova Zəkiyyə İlqar qızı 34    
Cəhri Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 355 Yusifova Qumral Əsgər qızı 41    
356 Hüseynova Sevil Vəli qızı 38    
357 Tağıyeva Aynur Knyaz qızı 29    
Şərur Şəhər Bəhruz Kəngərli adına
Uşaq İncəsənət Məktəbi
358 Cəlil Şəfəq Mirhəbib qızı 41    
359 Məmmədova Roza Kamil qızı 38    
360 Əhmədova Ləman Səttar qızı 38    
361 Əliyev Murad Kamal oğlu 37    
362 Əliyeva Validə Aloş qızı 31    
Aralıq Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 363 Talıbova İlahə Yaşar qızı 31 01.07.2021 09:00    
Şəhriyar Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 364 Babayeva Zübeydə İbrahim qızı 39    
365 Rəhimov İlkin Şərif oğlu 31    
Yuxarı Daşarx Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 366 Tağıyeva Yəmən İlqar qızı 32    
367 Məmmədova Şəfa Fərasət qızı 29    
Culfa Şəhər Uşaq Musiqi Məktəbi 368 Məmmədzadə Rəman Eldar oğlu 38    
Bənəniyar Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 369 Həsənova Lətafət Cavanşir qızı 48    
Çalxanqala Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 370 Allahverdiyeva Əzizəxanım Əhməd qızı 29    
Şahbuz Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 371 İmanova Göycək Aqil qızı 44    
372 Əliyeva Gülay İlham qızı 43    
373 Baxşəliyeva Nərminə Həmid qızı 39    
374 Məmmədova Günel Ramiz qızı 35    
Kolanı Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 375 Hüseynov Niqaməddin Zahir oğlu 35    
Zeynəddin Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 376 İsmayılova Xuraman Eldar qızı 32    
377 İbrahimli Günel Əsəd qızı 27    
Babək Rayon Uşaq Musiqi Məktəbi 378 Bağırova Pərvanə Zaur qızı 37 14:00    
Nehrəm Qəsəbə Uşaq Musiqi Məktəbi 379 Dünyamalıyeva Xublar Bayram qızı 39    
380 Məmmədli Minabəyim İsmayıl qızı 35    
381 Alməmmədov Yasin Təvəkkül oğlu 34    
382 İmanova Nahidə İsmayıl qızı 31    
Şıxmahmud Kənd Uşaq Musiqi Məktəbi 383 Mircavadova Gülzəba Mircavad qızı 29