Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət İmtahan Mərkəzi

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət İmtahan Mərkəzi tərəfindən dövlət orqanlarında vakant vəzifələrin tutulması üçün
14 oktyabr 2020-ci il tarixdə elan edilmiş müsabiqənin müsahibə mərhələsinin

QRAFİKİ və NƏTİCƏLƏRİ

Qeyd: Müsahibəyə gələn şəxslərin şəxsiyyət vəsiqələri ilə gəlmələri, tibbi maskadan istifadə etmələri, sosial məsafəni qorumaları və digər sanitar-
gigiyenik tələblərə əməl etmələri tələb olunur. İtən əşyalara görə Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət İmtahan Mərkəzi cavabdeh deyil.

Dövlət orqanı, struktur bölmə və vəzifə Soyadı, adı və atasının adı Müsahibə balı Vəzifəyə uyğunluq Tarix Saat
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Statistika Komitəsi
Naxçıvan Şəhər Statistika İdarəsi
Əliabad qəsəbə inzibati ərazi
dairəsi üzrə böyük məsləhətçi
1 Qarayeva Dərya Tahir qızı İştirak etməmişdir 24.02.2021 09:00
2 Nəbiyev Məhərrəm İsgəndər oğlu 16 Uyğundur
3 Həsənova Şahanə Məhəmməd qızı 14 Uyğun deyil
4 Həsənov Elvin Elçin oğlu 18 Uyğundur
5 Bayramov Elvin Həmzə oğlu 8 Uyğun deyil
6 Şahgəldiyev Elməddin Bəhlul oğlu 13 Uyğun deyil
7 Rzayeva Röya Andrey qızı 13 Uyğun deyil
8 Məmmədova Nərmin Musa qızı 12 Uyğun deyil
9 Quliyev Fərid Şəfahət oğlu 17 Uyğundur
10 Allahverdiyev Xaliq Əli oğlu İştirak etməmişdir
11 Gülməmmədov Əyyub Xəqani oğlu İştirak etməmişdir
Şərur Rayon Statistika İdarəsi
Statistika və təhlil şöbəsi, məsləhətçi 12 Nəcəfov Əli Nəcəf oğlu 12 Uyğun deyil 24.02.2021 14:00
Zeyvə kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə böyük məsləhətçi
13 Tağıyeva Fatimə İntiqam qızı 17 Uyğundur
Axaməd kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi
14 Qafarov Rasət Namiq oğlu 16 Uyğundur
Aşağı Aralıq kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi
15 Nəcəfova Turan Bayram qızı 14 Uyğun deyil
16 Cəfərov Əli Mehman oğlu 18 Uyğundur
17 Rəhimli Kamal Kamil oğlu 16 Uyğundur
Çomaxtur kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi
18 Mikayılzadə Nərminə Xəlil qızı 17 Uyğundur
Düdəngə kənd inzibati ərazi dairəsi
üzrə aparıcı məsləhətçi
19 Tağıyeva Fatimə İntiqam qızı İştirak etməmişdir
20 Rzayev Habil Rza oğlu 17 Uyğundur
Ələkli kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi
21 Əliquliyev Azad Mübariz oğlu 17 Uyğundur
Gümüşlü kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi
22 Talıbov Adəm Asif oğlu 17 Uyğundur
Xələc kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi
23 Nəcəfov Milad Niyaz oğlu 13 Uyğun deyil
Mahmudkənd kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi
24 Tağıyeva Fatimə İntiqam qızı İştirak etməmişdir 25.02.2021 09:00
25 Əlizadə Məhəmməd Əli oğlu 12 Uyğun deyil
26 Talıbov Xəyyam Asəf oğlu 13 Uyğun deyil
Muğancıq-Mehrab kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi
27 Cəfərov Əli Mehman oğlu İştirak etməmişdir
Siyaqut kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə
aparıcı məsləhətçi
28 Yusifli Arif Faiq oğlu 13 Uyğun deyil
29 Cəfərov Əli Mehman oğlu İştirak etməmişdir
Yengicə kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi
30 Nəcəfova Turan Bayram qızı 16 Uyğundur
31 Cəfərov Sərxan Mahir oğlu 16 Uyğundur
Arbatan kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə məsləhətçi
32 Nəbiyev Məhərrəm İsgəndər oğlu 18 Uyğundur
33 Nəcəfova Turan Bayram qızı İştirak etməmişdir
Tənənəm kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə məsləhətçi
34 Əliyev Həsən Əli oğlu 13 Uyğun deyil
Babək Rayon Statistika İdarəsi
Gərməçataq kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə məsləhətçi
35 Əsgərov Qurban Yusif oğlu 12 Uyğun deyil 25.02.2021 14:00
36 Zamanov Müşviq Faiq oğlu 16 Uyğundur
37 Hüseynov Coşqun Habil oğlu 12 Uyğun deyil
Payız kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi
38 İsmayılov Toğrul Mürvət oğlu 18 Uyğundur
39 Tağıyev Qəlbinur Yaşar oğlu 13 Uyğun deyil
40 Quliyev Rüstəm Lətif oğlu 11 Uyğun deyil
41 Zamanov Amal Kazım oğlu 12 Uyğun deyil
Naxışnərgiz kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə məsləhətçi
42 Xudaverdiyev Niyazi Kazım oğlu 16 Uyğundur
43 İsmayılov Elməddin Yunis oğlu İştirak etməmişdir
44 Tahirli Rauf Elmar oğlu 10 Uyğun deyil
Yarımca kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə böyük məsləhətçi
45 Cəfərov Zəka Kamal oğlu 12 Uyğun deyil
Zeynəddin kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə böyük məsləhətçi
46 Allahverdiyev Sərxan Cəlal oğlu 16 Uyğundur 26.02.2021 09:00
47 Məmmədov Fərid Məmməd oğlu 10 Uyğun deyil
Çesməbasar kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi
48 Allahverdiyev Arif Asif oğlu 17 Uyğundur
49 Rzayeva Röya Andrey qızı 16 Uyğundur
50 İbrahimov Samir Sahib oğlu 10 Uyğun deyil
Ordubad Rayon Statistika İdarəsi
Statistika və təhlil şöbəsi, məsləhətçi 51 Kərimzadə Əsmər Rafiq qızı 17 Uyğundur 26.02.2021 10:00
Ordubad şəhər inzibati ərazi
dairəsi üzrə baş məsləhətçi
52 Abbasov Kəramət Fəxrəddin oğlu 16 Uyğundur
Xanağa kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi
53 Cəfərov Hüseyn Fərman oğlu 16 Uyğundur
54 Əmirli Coşqun Səyavuş oğlu 17 Uyğundur
Kəngərli Rayon Statistika İdarəsi
Yeni Kərki kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə məsləhətçi
55 Əhmədova Firəngiz İlqar qızı 16 Uyğundur 26.02.2021 10:00
56 Nağıyeva Gülcan Ənvər qızı 10 Uyğun deyil
Statistika və təhlil şöbəsi, aparıcı məsləhətçi 57 Əhmədova Firəngiz İlqar qızı İştirak etməmişdir 14:00
Statistika və təhlil şöbəsi, məsləhətçi 58 Əliyev Əliəddin Məzəddin oğlu 18 Uyğundur
59 Musayeva Zeynəb Elsevər qızı İştirak etməmişdir
60 Qurbanov Sahil Həsən oğlu 12 Uyğun deyil
Şahtaxtı kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə böyük məsləhətçi
61 Musayeva Zeynəb Elsevər qızı 17 Uyğundur
Qıvraq qəsəbə inzibati ərazi
dairəsi üzrə böyük məsləhətçi
62 Əliyev İbrahim Rauf oğlu 16 Uyğundur
Xok kənd inzibati ərazi dairəsi
üzrə böyük məsləhətçi
63 Qasımov Sadiq Bəxtiyar oğlu 13 Uyğun deyil
Şahbuz Rayon Statistika İdarəsi
Statistika və təhlil şöbəsi, aparıcı məsləhətçi 64 Bayramlı Günel Sədrəddin qızı 17 Uyğundur 26.02.2021 15:00
65 Məmmədov Bəbir Nəsrulla oğlu 16 Uyğundur
66 Quliyev Fərid Şəfahət oğlu 18 Uyğundur
67 Cəfərov Zəka Kamal oğlu İştirak etməmişdir
Türkeş kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə məsləhətçi
68 Gülməmmədov Əyyub Xəqani oğlu 16 Uyğundur
Şahbuz şəhər inzibati ərazi
dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi
69 Əliyev Xaliq Fəxrəddin oğlu 13 Uyğun deyil 27.02.2021 09:00
70 Əlizadə Aytac Elşən qızı 16 Uyğundur
Gömür kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi
71 Oruclu Mətin Mansur oğlu 17 Uyğundur
Sədərək Rayon Statistika İdarəsi
Statistika və təhlil şöbəsi, aparıcı məsləhətçi 72 Abbaszadə Orxan Elxan oğlu 17 Uyğundur 27.02.2021 09:00
Qaraağac kənd inzibati ərazi
dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi
73 Zamanlı Rəhman Əmir oğlu 17 Uyğundur
74 Talıbov Xəyyam Asəf oğlu 16 Uyğundur
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi
Ətraf mühit və təbii sərvətlərdən
istifadəyə dövlət nəzarəti şöbəsi.
Ordubad rayonu üzrə məsləhətçi
75 Əliyeva Ülviyyə Natiq qızı 14 Uyğun deyil 27.02.2021 11:00
76 Hüseynov Qafar Cabbar oğlu 18 Uyğundur
77 Quliyeva Səkinə Tahir qızı İştirak etməmişdir
78 Məmmədova Vəfa Yusif qızı 12 Uyğun deyil
79 Əlizadə Əli Səfər oğlu 16 Uyğundur
Ətraf mühit və təbii sərvətlərdən
istifadəyə dövlət nəzarəti şöbəsi.
Şahbuz rayonu üzrə məsləhətçi
80 Rüstəmova Fəridə Zəfər qızı 16 Uyğundur 14:00
81 Şahgəldiyev Elməddin Bəhlul oğlu 17 Uyğundur
82 Sadiqov Hüccət Burhan oğlu 18 Uyğundur
83 Əsgərov İsmayıl İmaməli oğlu İştirak etməmişdir
84 Abduləliyeva Qönçə Zakir qızı 14 Uyğun deyil
85 Quliyev Fərid Şəfahət oğlu İştirak etməmişdir
86 Əhmədli Ruzi Səfər oğlu 10 Uyğun deyil
Ətraf mühit və təbii sərvətlərdən
istifadəyə dövlət nəzarəti şöbəsi.
Kəngərli rayonu üzrə məsləhətçi
87 Sadiqov Hüccət Burhan oğlu 18 Uyğundur
88 Mehtiyeva Bəyim Vüqar qızı 10 Uyğun deyil
89 Abduləliyeva Qönçə Zakir qızı 13 Uyğun deyil
90 Nağıyeva Gülcan Ənvər qızı 12 Uyğun deyil
91 Əliyeva Zəhra Fikrət qızı İştirak etməmişdir
Ətraf mühit və təbii sərvətlərdən
istifadəyə dövlət nəzarəti şöbəsi.
Babək rayonu üzrə aparıcı məsləhətçi
92 Sadiqov Hüccət Burhan oğlu İştirak etməmişdir 01.03.2021 09:00
93 Nəcəfova Sevinc Rafiq qızı İştirak etməmişdir
94 Hüseynov Qafar Cabbar oğlu 18 Uyğundur
95 Əliyeva Günay Elsevər qızı 16 Uyğundur
96 Quliyeva Nuranə Ramiz qızı 10 Uyğun deyil
97 Həsənova Aytən Vidadi qızı 12 Uyğun deyil
98 Novruzlu Nuranə Təhməz qızı İştirak etməmişdir
99 Allahverdiyev Arif Asif oğlu İştirak etməmişdir
100 Nəcəfova Aynur Məhəmməd qızı 12 Uyğun deyil
101 Əsgərova Məsmə Yusif qızı İştirak etməmişdir
102 Əliyev Xaliq Fəxrəddin oğlu İştirak etməmişdir
103 Babayev Nicat Əsədulla oğlu 16 Uyğundur 14:00
104 Bağırova Günay Əli qızı İştirak etməmişdir
105 Zamanova Aişə Ayaz qızı İştirak etməmişdir
106 Məmmədova Şəhrizad Həsən qızı İştirak etməmişdir
107 Kərimli Taleh Əli oğlu 16 Uyğundur
108 Əliyeva Aynur Telman qızı 10 Uyğun deyil
Ətraf mühit və təbii sərvətlərdən
istifadəyə dövlət nəzarəti şöbəsi.
Culfa rayonu üzrə məsləhətçi
109 Hüseynov Səfər Dərgah oğlu İştirak etməmişdir
110 Əliyeva Günay Elsevər qızı 14 Uyğun deyil
111 Əlizadə Əli Səfər oğlu 16 Uyğundur
Ətraf mühit və təbii sərvətlərdən
istifadəyə dövlət nəzarəti şöbəsi.
Sədərək rayonu üzrə məsləhətçi
112 Rüstəmova Fəridə Zəfər qızı 14 Uyğun deyil
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Ağır Cinayətlər Məhkəməsi
Aparat, məsləhətçi-məhkəmə iclas katibi 113 Rzayeva Səfa Vüsal qızı 18 Uyğundur 02.03.2021 09:00
114 Zeynalzadə Nərmin Nizami qızı 16 Uyğundur
115 Vəliyeva Ləman Mikayıl qızı 17 Uyğundur
116 İbrahimova Səkinə Səbuhi qızı 16 Uyğundur
117 Ramazanova Zümrüd Yalçın qızı 17 Uyğundur
118 Hüseynova Hürü Firudin qızı 12 Uyğun deyil
119 Məmmədov Kənan Məmmədhüseyn oğlu 10 Uyğun deyil
120 Tarverdiyev Əziz Həşim oğlu İştirak etməmişdir
121 Kəngərli Bayram Akif oğlu 10 Uyğun deyil
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Hərbi Məhkəməsi
Aparat, məsləhətçi-məhkəmə iclas katibi 122 Zeynalzadə Nərmin Nizami qızı 17 Uyğundur 02.03.2021 11:30
123 Vəliyeva Ləman Mikayıl qızı İştirak etməmişdir
124 Rzayeva Səfa Vüsal qızı İştirak etməmişdir
125 İbrahimova Səkinə Səbuhi qızı 16 Uyğundur 14:00
126 Ramazanova Zümrüd Yalçın qızı İştirak etməmişdir
127 Səfərova Ayşən Fazil qızı 16 Uyğundur
128 Şəkəralıyev Samir Ağabala oğlu 16 Uyğundur
129 Məmmədov Tural Nizami oğlu 12 Uyğun deyil
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Kommersiya Məhkəməsi
Aparat, məsləhətçi 130 Həsənova Ruzə Rövşən qızı 18 Uyğundur 02.03.2021 15:30
131 Zeynalzadə Nərmin Nizami qızı İştirak etməmişdir
132 Vəliyeva Ləman Mikayıl qızı İştirak etməmişdir
133 Rzayeva Səfa Vüsal qızı İştirak etməmişdir
134 İbrahimova Səkinə Səbuhi qızı 17 Uyğundur
135 Hüseynova Hürü Firudin qızı İştirak etməmişdir
136 Ramazanova Zümrüd Yalçın qızı İştirak etməmişdir
Naxçıvan Şəhər Məhkəməsi
Aparat, məsləhətçi-məhkəmə iclas katibi 137 Zeynalzadə Nərmin Nizami qızı İştirak etməmişdir 03.03.2021 09:00
138 Rzayeva Səfa Vüsal qızı İştirak etməmişdir
139 Vəliyeva Ləman Mikayıl qızı İştirak etməmişdir
140 Hüseynova Hürü Firudin qızı 17 Uyğundur
141 Ramazanova Zümrüd Yalçın qızı İştirak etməmişdir
142 Tarverdiyev Əziz Həşim oğlu İştirak etməmişdir
143 Məmmədov Şahmar Fəxrəddin oğlu 16 Uyğundur
Şərur Rayon Məhkəməsi
Aparat, böyük məsləhətçi 144 Səfərova Ayşən Fazil qızı 17 Uyğundur 03.03.2021 11:00
Aparat, hakim köməkçisi 145 Hüseynova Gülşən Məhərrəm qızı 16 Uyğundur
146 Əsədov Aqil Akif oğlu İştirak etməmişdir
Babək Rayon Məhkəməsi
Aparat, hakim köməkçisi 147 Rzayeva Səfa Vüsal qızı İştirak etməmişdir 03.03.2021 12:00
148 Zeynalzadə Nərmin Nizami qızı İştirak etməmişdir
Ordubad Rayon Məhkəməsi
Aparat, hakim köməkçisi 149 Əsədov Aqil Akif oğlu 16 Uyğundur 03.03.2021 12:00
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi
Dövlət Məşğulluq Xidməti
Babək Rayon Məşğulluq Mərkəzi,
baş məsləhətçi
150 Sadiqova Məltəm Rüfət qızı 16 Uyğundur 03.03.2021 14:00
151 Hüseynov Həsən Füzuli oğlu 18 Uyğundur
152 Bağırova Günay Əli qızı 13 Uyğun deyil
153 Aynayev Əmrah Vəli oğlu 13 Uyğun deyil
Kəngərli Rayon Məşğulluq Mərkəzi,
aparıcı məsləhətçi
154 Əsgərova Məsmə Yusif qızı 12 Uyğun deyil
155 Cəfərova Ruqəyya Daşqın qızı İştirak etməmişdir
156 Quliyeva Səkinə Tahir qızı İştirak etməmişdir
157 Nəbiyeva Günel Cəlil qızı İştirak etməmişdir
158 Fərəcova Aysun Vəkil qızı 16 Uyğundur
Sədərək Rayon Məşğulluq Mərkəzi,
məsləhətçi
159 Ələkbərova Şahnaz Yaşar qızı 16 Uyğundur
Dövlət Sosial Təminat Xidməti
Şərur Rayon Əhalinin Sosial
Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və
sosial yardımlar sektoru, məsləhətçi
160 Nəcəfov Əbülfəz Hüseyn oğlu 18 Uyğundur 04.03.2021 09:00
161 Əliyeva Həqiqət Elmar qızı 14 Uyğun deyil
162 Həsənova Ruzgar Firuddin qızı 16 Uyğundur
163 Mənsimova Günay Kamal qızı 13 Uyğun deyil
164 Nəcəfova Turan Bayram qızı İştirak etməmişdir
165 İbrahimli Nubar Elsevər qızı 12 Uyğun deyil
166 Cəfərzadə Leyla Mehman qızı 12 Uyğun deyil
167 Fərəcov Fuad Kamran oğlu 17 Uyğundur
168 Mikayılzadə Nərminə Xəlil qızı İştirak etməmişdir
169 Yusifli Arif Faiq oğlu 10 Uyğun deyil
170 Ələkbərova Şahnaz Yaşar qızı İştirak etməmişdir
171 Nəbiyeva Günel Cəlil qızı İştirak etməmişdir
172 Novruzova Aygün Arif qızı 13 Uyğun deyil
Naxçıvan Şəhər Əhalinin Sosial
Müdafiəsi Mərkəzi,Sosial müavinətlər və
sosial yardımlar sektoru, baş məsləhətçi
173 Əhmədova Nisə İlqar qızı 12 Uyğun deyil 14:00
Naxçıvan Şəhər Əhalinin Sosial
Müdafiəsi Mərkəzi.
Sosial xidmətlər sektoru, baş məsləhətçi
174 Abbasova Firuzə Məhərrəm qızı 16 Uyğundur
Babək Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi,
Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru,
baş məsləhətçi
175 Sadiqova Məltəm Rüfət qızı 14 Uyğun deyil
176 Hüseynov Həsən Füzuli oğlu 14 Uyğun deyil
177 Həsənova Şahanə Məhəmməd qızı 13 Uyğun deyil
Culfa Rayon Əhalinin Sosial
Müdafiəsi Mərkəzi. Sosial müavinətlər və
sosial yardımlar sektoru, məsləhətçi
178 Alırzayeva Səbinə Mürsəl qızı 13 Uyğun deyil
179 Allahverdiyeva Songül Surxay qızı 14 Uyğun deyil
180 XXX Arzu Əliyar qızı İştirak etməmişdir
181 Quliyeva Səkinə Tahir qızı 13 Uyğun deyil
182 Əlisoy Bayandur Aslan oğlu 17 Uyğundur
183 Hacıyeva Jalə Vüqar qızı 10 Uyğun deyil
184 Məmmədova Süsən Samiq qızı İştirak etməmişdir
Dövlət Əmək Müfəttişliyi Xidməti
Əməyin sosial-hüquq məsələləri üzrə
nəzarət sektoru. Məsləhətçi - əmək müfəttişi
185 Qarayeva Dərya Tahir qızı 16 Uyğundur 05.03.2021 09:00
186 Quluzadə Kamil Niyazi oğlu İştirak etməmişdir
187 İsmayılov Toğrul Mürvət oğlu İştirak etməmişdir
188 Yusifov İman Orucəli oğlu 14 Uyğun deyil
189 XXX Arzu Əliyar qızı 13 Uyğun deyil
190 Bayramov Elvin Həmzə oğlu 12 Uyğun deyil
191 Süleymanov Əkbər Azər oğlu İştirak etməmişdir
192 Oruclu Mətin Mansur oğlu İştirak etməmişdir
193 Cəfərov Orxan Nizami oğlu 12 Uyğun deyil
194 Yusifzadə Aytac Bədəl qızı 12 Uyğun deyil
195 Məmmədov Talıb Rəşid oğlu 17 Uyğundur
196 Məmmədova Nurlana Vilayət qızı 11 Uyğun deyil
197 Əsgərov İsmayıl İmaməli oğlu 10 Uyğun deyil 14:00
198 Novruzova Telli Füzuli qızı 13 Uyğun deyil
199 Məmmədova Süsən Samiq qızı İştirak etməmişdir
200 Əzizova Leyla Elşən qızı 11 Uyğun deyil
201 Kamilli Aqşin Sahib oğlu 16 Uyğundur
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Daşınmaz Əmlak və Torpaq Məsələləri üzrə Dövlət Xidməti
Ordubad Rayon İdarəsi, məsləhətçi 202 Kərimzadə Əsmər Rafiq qızı İştirak etməmişdir 05.03.2021 16:00
203 Məmmədli Şahin Rizvan oğlu 16 Uyğundur
Culfa Rayon İdarəsi, aparıcı məsləhətçi 204 Quliyeva Zivər Ceyhun qızı 16 Uyğundur
Kəngərli Rayon İdarəsi, məsləhətçi 205 Sadiqov Hüccət Burhan oğlu 18 Uyğundur
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Maliyyə Nazirliyi
Şərur Rayon Maliyyə İdarəsi.
Xəzinə əməliyyatının uçotu sektoru,
baş məsləhətçi
206 Mehdiyev Vaqif Rəfayıl oğlu     06.03.2021 09:00
Babək Rayon Maliyyə İdarəsi,
Xəzinə əməliyyatı sektoru,
207 Qulusoy Atatürk Ramiz oğlu    
Ordubad Rayon Maliyyə Şöbəsi,
Xəzinə əməliyyatı sektoru,
aparıcı məsləhətçi
208 Quluzadə Kamil Niyazi oğlu    
209 Cəfərov Hüseyn Fərman oğlu    
Ordubad Rayon Maliyyə Şöbəsi, Büdcə
proqnozu və iqtisadi təhlil sektoru,
gəlirlərin proqnozu üzrə aparıcı məsləhətçi
210 Quluzadə Kamil Niyazi oğlu    
Kəngərli Rayon Maliyyə Şöbəsi. Büdcə proqnozu və
iqtisadi təhlil sektoru. Gəlirlərin proqnozu üzrə,
aparıcı məsləhətçi
211 Nəbiyev Məhərrəm İsgəndər oğlu    
212 Nağıyev Ənvər Təvəkkül oğlu    
213 Əliyev Əliəddin Məzəddin oğlu    
214 Mehdiyev Vaqif Rəfayıl oğlu    
215 Manafov Fərid Mehman oğlu    
216 Qasımov Sadiq Bəxtiyar oğlu    
Sədərək Rayon Maliyyə Şöbəsi,
Büdcə proqnozu və iqtisadi təhlil sektoru,
baş məsləhətçi
217 Mehdiyev Vaqif Rəfayıl oğlu     14:00
Sədərək Rayon Maliyyə Şöbəsi,
Büdcə proqnozu və iqtisadi təhlil sektoru,
gəlirlərin proqnozu üzrə aparıcı məsləhətçi
218 Abbaszadə Orxan Elxan oğlu    
219 Mehdiyev Vaqif Rəfayıl oğlu    
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Gənclər və İdman Nazirliyi
Şahbuz Rayon Gənclər və İdman İdarəsi,
məsləhətçi
220 Camallı Zülfüyyə Sahib qızı     06.03.2021 15:00
221 Babayev Nicat Əsədulla oğlu    
222 Zamanova Aişə Ayaz qızı    
223 Nəbiyeva Günel Cəlil qızı    
224 Cəfərli Toğrul İman oğlu    
225 Məhərrəmova Aytən Elçin qızı    
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi
Babək Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi.
Mühasibat uçotu və təsərrüfat sektoru,
məsləhətçi-mühasib
226 Sadiqova Məltəm Rüfət qızı     09.03.2021 09:00
227 Nəcəfova Sevinc Rafiq qızı    
228 Qarayeva Dərya Tahir qızı    
229 Allahverdiyeva Songül Surxay qızı    
230 Həsənova Aytən Vidadi qızı    
231 Ağayeva Roza Rövşən qızı    
232 Niftiyeva Ramalə Camal qızı    
233 Əlisoy Bayandur Aslan oğlu    
234 Şahverdiyeva Ləman Vaqif qızı    
235 Həsənova Şahanə Məhəmməd qızı    
236 Nəcəfova Aynur Məhəmməd qızı    
237 Novruzlu Nuranə Təhməz qızı    
238 Budaqova Nuranə Sabir qızı    
239 Hüseynov Həsən Füzuli oğlu    
240 Allahverdiyev Arif Asif oğlu     14:00
241 İsayev Rəhman Səməd oğlu    
242 Rəhmanova Leylan Əqil qızı    
243 Allahverdiyeva Leyla Fəxrəddin qızı    
244 Zamanova Aişə Ayaz qızı    
245 Hüseynova Zeynəb Əmiralı qızı    
246 Əliyeva Zəhra Fikrət qızı    
247 Ələkbərova Şahnaz Yaşar qızı    
248 Məmmədova Şəhrizad Həsən qızı    
249 Cəfərli Toğrul İman oğlu    
250 Əhmədova Güney Şəmil qızı    
251 Ağayeva Aysel Hacı qızı    
252 Əliyeva Aynur Telman qızı    
253 Qeybullayev Ayxan Abdulla oğlu    
Şərur Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi,
Mühasibat uçotu və təsərrüfat sektoru,
məsləhətçi-mühasib
254 Əliyeva Həqiqət Elmar qızı     10.03.2021 09:00
255 Nəcəfova Turan Bayram qızı    
256 İbrahimli Nubar Elsevər qızı    
257 Qafarova Songül Qələndər qızı    
258 Fərəcov Fuad Kamran oğlu    
259 Ələkbərova Şahnaz Yaşar qızı    
260 Allahverdiyeva Vəfa Sabir qızı    
261 Nəcəfov Əbülfəz Hüseyn oğlu    
Naxçıvan Şəhər Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi.
Mühasibat uçotu və təsərrüfat sektoru,
məsləhətçi-mühasib
262 Qarayeva Dərya Tahir qızı    
263 Abdullayev Firudin Fərrux oğlu    
264 Yusifov İman Orucəli oğlu    
265 Quluzadə Kamil Niyazi oğlu     14:00
266 İsmayılov Cəfər Qılman oğlu    
267 Əlizadə Sabit Baxşəli oğlu    
268 Allahyarov Elmar Akif oğlu    
Sədərək Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi.
Mühasibat uçotu və təsərrüfat sektoru,
məsləhətçi-mühasib
269 Nəcəfov Əbülfəz Hüseyn oğlu    
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Hərbi Məhkəməsi
Aparat, böyük məsləhətçi-mühasib 270 Seyidov Mirnatiq Mirtofiq oğlu     10.03.2021 16:00
271 Məmmədli Turqay Vəzir oğlu    
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Kommersiya Məhkəməsi
Aparat, böyük məsləhətçi-mühasib 272 Məmmədli Turqay Vəzir oğlu     10.03.2021 16:30
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyi
Naxçıvan Şəhər Mədəniyyət Şöbəsi, baş mühasib 273 Əsədov Yusif Rasif oğlu     10.03.2021 17:00
Şahbuz Rayon Mədəniyyət Şöbəsi, baş mühasib 273 Kərimova Gözəl Əliyəddin qızı    
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Gənclər və İdman Nazirliyi
Babək Rayon Gənclər və İdman İdarəsi,
məsləhətçi-mühasib
275 İsmayılov Elməddin Yunis oğlu     11.03.2021 09:00
276 Xudaverdiyev Niyazi Kazım oğlu    
277 İsmayılov Toğrul Mürvət oğlu    
278 Abdullayev Firudin Fərrux oğlu    
279 Bədəlov Cəlil Əzim oğlu    
280 Allahverdiyev Sərxan Cəlal oğlu    
281 Orucov Rufan Lətif oğlu    
Ordubad Rayon Gənclər və İdman İdarəsi,
məsləhətçi-mühasib
282 Əsgərxanlı Səba Cahangir qızı    
Şahbuz Rayon Gənclər və İdman İdarəsi,
məsləhətçi-mühasib
283 Bayramlı Günel Sədrəddin qızı    
284 Kərimova Gözəl Əliyəddin qızı    
285 Allahverdiyev Sərxan Cəlal oğlu    
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Statistika Komitəsi
Ordubad Rayon Statistika İdarəsi,
baş məsləhətçi-baş mühasib
286 Quliyeva Fatiməxanım Mübariz qızı     11.03.2021 14:00
Şahbuz Rayon Statistika İdarəsi,
baş məsləhətçi-baş mühasib
287 Bayramlı Günel Sədrəddin qızı    
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Təhsil Nazirliyi
Naxçıvan Şəhər Təhsil Şöbəsi, baş mühasib 288 Talıbova Nuranə İlham qızı     11.03.2021 14:30
Şərur Rayon Təhsil Şöbəsi, aparıcı məsləhətçi 289 Həsənova Ruzgar Firuddin qızı    
290 Nəcəfov Əbülfəz Hüseyn oğlu    
291 Əliyeva Günay Elsevər qızı    
292 Rüstəmli Gültəkin Əli qızı    
293 Əliyeva Həqiqət Elmar qızı    
294 Fərəcov Fuad Kamran oğlu    
295 Əliyeva Günel Qabil qızı    
296 Cəfərzadə Leyla Mehman qızı    
297 İbrahimli Nubar Elsevər qızı    
298 Qasımov Zülal Hilal oğlu    
Ordubad Rayon Təhsil Şöbəsi, aparıcı məsləhətçi 299 Hüseynov Səfər Dərgah oğlu     12.03.2021 09:00
300 Əliyeva Ülviyyə Natiq qızı    
301 Alırzayeva Səbinə Mürsəl qızı    
302 Əlisoy Bayandur Aslan oğlu    
303 Məmmədova Vəfa Yusif qızı    
304 Əlizadə Sahil Əkbər oğlu    
305 Yusifəliyeva Zərövşan Əli qızı    
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyi
Şahbuz Rayon Mədəniyyət Şöbəsi, məsləhətçi 306 Babayev Nicat Əsədulla oğlu     12.03.2021 12:00
307 Quliyeva Nuranə Ramiz qızı    
308 Cəfərli Toğrul İman oğlu    
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Sosial Müdafiə Fondu
Naxçıvan Şəhər Şöbəsi, Sosial sığorta sektoru,
aparıcı məsləhətçi
309 Qarayeva Dərya Tahir qızı     12.03.2021 14:00
310 İsmayılov Cəfər Qılman oğlu    
311 Ələkbərova Könül Fikrət qızı    
312 Cəfərov Orxan Nizami oğlu    
Naxçıvan Şəhər Şöbəsi,Sosial sığorta sektoru,
məsləhətçi
313 Süleymanov Əkbər Azər oğlu    
314 Fətullayeva Səkinə Çingiz qızı    
315 Səfərova Vəfa Famil qızı    
Şərur Rayon Şöbəsi, Maliyyə-uçot sektoru,
məsləhətçi-mühasib
316 Nəbiyev Məhərrəm İsgəndər oğlu    
317 Rəhimli Kamal Kamil oğlu    
318 Talıbov Adəm Asif oğlu    
Şərur Rayon Şöbəsi, Pensiyaların təyinatı sektoru,
məsləhətçi
319 Nəcəfov Milad Niyaz oğlu    
Babək Rayon Şöbəsi, Pensiyaların təyinatı sektoru,
aparıcı məsləhətçi
320 Yusifov İman Orucəli oğlu    
321 Manafov Fərid Mehman oğlu    
Babək Rayon Şöbəsi, Sosial sığorta sektoru,
məsləhətçi
322 Xudaverdiyev Niyazi Kazım oğlu    
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Daxili İşlər Nazirliyi
Mətbuat və ictimaiyyətlə əlaqələr
üzrə baş mütəxəssis
323 Musayev Aqil Yaqub oğlu     13.03.2021 09:00
324 Şahməmmədli Güntac Şahməmməd qızı    
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Fövqəladə Hallar Nazirliyi
Mətbuat və ictimaiyyətlə əlaqələr
üzrə baş məsləhətçi
325 Həsənova Şüküfə Vidadi qızı     13.03.2021 09:00
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Gənclər və İdman Nazirliyi
Mətbuat və ictimaiyyətlə əlaqələr
üzrə baş məsləhətçi
326 Səmədov Emil Məhət oğlu     13.03.2021 09:00
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyi
Mətbuat və ictimaiyyətlə əlaqələr
üzrə baş məsləhətçi
327 Hüseynli Türkan Afiyət qızı     13.03.2021 10:00
328 Mustafabəyli Günel Alməmməd qızı    
329 Şahməmmədli Güntac Şahməmməd qızı    
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Gömrük Komitəsi
Mətbuat və ictimaiyyətlə əlaqələr
üzrə baş məsləhətçi
330 Hüseynli Türkan Afiyət qızı     13.03.2021 10:00
331 Musayev Aqil Yaqub oğlu    
332 Quliyev Elvin Arzu oğlu    
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi
Mətbuat və ictimaiyyətlə əlaqələr
üzrə baş məsləhətçi
333 Musayev Aqil Yaqub oğlu     13.03.2021 10:00
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Statistika Komitəsi
Mətbuat və ictimaiyyətlə əlaqələr
üzrə baş məsləhətçi
334 Hüseynli Türkan Afiyət qızı     13.03.2021 11:00
335 Həsənova Şüküfə Vidadi qızı    
336 Quliyev Elvin Arzu oğlu    
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti
Mətbuat və ictimaiyyətlə əlaqələr
üzrə baş məsləhətçi
337 Quliyev Elvin Arzu oğlu     13.03.2021 11:00
338 Həsənova Şüküfə Vidadi qızı    
Naxçıvan Muxtar Respublikasının Antiinhisar və İstehlak Bazarına Nəzarət Dövlət Xidməti
Mətbuat və ictimaiyyətlə əlaqələr
üzrə baş məsləhətçi
339 Musayev Aqil Yaqub oğlu     13.03.2021 11:00
340 Mustafabəyli Günel Alməmməd qızı    
341 Həsənova Şüküfə Vidadi qızı